Flash Dövme Modası

Flash Dövme Modası
24 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Yeni yılın ilk günlerinden itibaren moda olmaya başlayan ve yılın ilerleyen günlerinde daha da moda bir hal almasını beklediğimiz flash dövme modası, tüm dünyadan ilgi görüyor. 2016 yılının aksesuar modasını oluşturan ve moda dünyasının gözdesi haline gelen flash dövmeler, dünyaca ünlü yıldızların da tercihi oluyor.

Ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker ve ünlü şarkıcı Beyonce gibi dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği bu dövmeler, artık Türkiye’de de moda! Tarz ve modern bir aksesuar olan flash dövmeler, birçok farklı model seçeneği ile birçok renkte modeller ile buluşuyor. Siyah, gold, metal seçenekleri ile hem bayanların hem de beylerin tercihi olan flash dövme modelleri, bir dönemin modası sakız dövmelerini anımsatıyor.

Uygulaması oldukça pratik ve kolay olan flash dövmeler, diğer kalıcı dövmeler gibi çok düşünmenizi de gerektirmiyor. Yaz günlerinde bronz teninize hareket katmak isterseniz, bu parlak ve renkli dövmeler ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Her an kullanabileceğiniz en modern aksesuarlardan biri olan flash dövme modelleri, bayanların yeni dönemde gözdesi oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git