Gelinler için yüz temizleme ve bakım

Gelinler için yüz temizleme ve bakım
14 Eylül 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


HAYATIN EN ÖNEMLİ ANINA HAZIR OLUN

 

İnsanların bir ömür boyu bekledikleri evlilik anını yaşarken daha mutlu bir yaşam beklemelerinin yanı sıra düğün sırasında ve sonrasında dikkat etmesi gereken bir takım işlemler olacaktır.

Kendi düğünlerine en güzel şekilde hazırlanmak isteyen gelin adayları öncelikle yüzlerine güzel bir bakım yapmaları gerekecektir. Aynı zamanda düğünden sonra da makyajları temizlemek için de bu yolların kullanılması büyük fayda sağlayacaktır. Öncelikle yüz temizleme için kişilerin makyajlarını silerken bir takım ürünler alarak temizlik yapması ıslak mendilden daha etkili olacaktır. Islak mendiller ile oldukça güç temizlenen makyajlar aynı zamanda cilde zarar verecektir.

Makyaj temizlendikten sonra yüzün bir müddet boyunca bu ağır makyajı temizlemesi gerekecektir. Bunun için ise her gün yapılacak bir uygulama olan limon suyu ile masaj cilt gözeneklerini açıcı cildi sıkılaştırıcı bir etki yapacaktır. Aynı zamanda limon iyi bir antiseptik olduğu içinde yüzünüzdeki zararlı maddeleri ve ölü dokuları temizlemenizde sizlere büyük katkıda bulunacaktır.

Diğer bir yandan ise hayatının en önemli anına hazırlanan gelinler için yüzlerine bakım yapmaları düğün sırasında daha güzel görünmeleri anlamına gelecektir. Pürüzsüz ve yumuşak biz yüz yapısı için günlük olarak uygulanması gereken zeytinyağı ile masaj yöntemi cildin hem yumuşamasını hemde pürüzsüz bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır.

Tüm ağır makyajlardan sonra yorulan cildinizin birkaç gün boyunca makyajsız kalarak dinlendirilmesinde ise büyük fayda olduğu görülmüştür. Yapılacak tüm bu bakımlar sizi en mutlu gününüze hazır edecektir.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git