Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri
28 Nisan 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Gelinlik seçimi, bayanların evlenirken belki de en çok önem verdiği aşamadır. Gelinlik seçmeden önce iyice araştırıp öyle almanız en doğru olanıdır. Gelinliklerin birçok modeli vardır. Gelinlik seçerken boy, kilo, ten rengi, saç rengi gibi unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Bir kez en özel gününüzde giyeceğiniz gelinlikler için trendleri takip etmeniz en doğrusudur. Birçok gelinlik modeli vardır. Askılı, uzun kollu, straplez, A kesim, denizkızı, kabarık,dantelli,prenses model gibi çeşitleri bol olduğu için seçimi de zordur. Gelinlik seçerken mutlaka vücut tipine uygun olanı seçilmelidir. Yoksa sizi olduğunuzdan kısa yada kilolu gösterebilir.

Kabarık gelinlikler, Armut vücut tipindeki kişilere uygundur. Kabarık gelinliklerde bu sene V yaka modelleri ile ön planda.

Prenses gelinlik modelleri, aynı şekilde V yaka olarak tercih edilmelidir.  Taşlar, gelinliklerde daha çok omuz ve bel bölgelerinde kullanılmaktadır. Bu sene taşlı gelinlikler abartıya kaçmadan sadelikleriyle ön plandadır.
Kısa gelinlikler, bu yıl dantelli ve taşlı olarak karşıma çıkmaktadır. V yaka gelinlikler, küçük göğüslü ve hafif kilolu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu gelinlikler sizi seksi ve gizemli gösterir.
Sade gelinlikler, gösterişten uzak, rahat ve hoş görünmek isteyen gelin adaylarının tercihi bu yıl ön planda. Straplez veya bisiklet yaka gibi birçok model bu yıl trendler arasında. Yapmanız gereken sadece size yakışanlar arasında doğru karar vermektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git