Gençlik İksiri

Gençlik İksiri
15 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Daima ruhları gibi ciltlerinin de genç kalmasını isteyen kişiler, birçok cilt bakım ürünleri kullansalar bile ileriki yaşlarda kırışıklar oluşmaya başlamaktadır. İleriki yaşlarda da halen daha genç bir cilt yapası isteyen kişiler kendi ciltlerine özel gençlik iksirleri kullanarak genç kalmanın yollarını aramaktadırlar.

Genç kalabilmek, her zaman genç bir cilt yapısına sahip olabilmek için düzenli beslenme ve düzenli uyku ile daima genç kalabilmektedirler. Gençlik iksirinde en önemli noktayı yediğimiz besinlerin çok yağlı olmaması gerekmekte, fazla kilo almayarak kendi boyunuza uygun bir kiloda kalmaya gayret etmelisiniz. Genç kalabilmek için sürekli spor yapılması gerekmektedir. Böylece sağlıklı bir yaşam, fit bir görünüm ve mankenlere taş çıkartacak bir fiziğe sahip olabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Evlerinizde bulunan besinler ile gençlik iksirinizi hazırlamış yıllar sonra bile genç bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Kendi gençlik iksirinizi kendiniz hazırlamanız için ve gençliğinizin korunmasını sağlayan besinler şunlar olmaktadır:

  • Havuç, cildinizin genç kalması ve gözleriniz için en iyi besin kaynakları içerisinde yer almaktadır. Her gün düzenli olarak havuç tüketerek, gençlik iksirinizi kendiniz yapmış olabilirsiniz.
  • Brokoli, içerisinde bulunan antioksidan sayesinde cildinizin genç kalmasını, kırışıklıkların yok olmasını sağlamaktadır.
  • Kivi, gençlik iksirinde en fazla tüketilen ve maskeler içerisinde en fazla kullanılan besin olmaktadır. Tüketildiğinde salgıladığı mutluluk hormonu sayesinde cildinizin canlı ve parlak görünmesini sağlamaktadır.
  • Antioksidan içerikli tüm besinleri tüketerek genç cildinizin hep aynı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git