Gizem Güler Kimdir

Gizem Güler Kimdir
11 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Gizem Güler 12 Eylül 1989’da Aydın’da doğmuştur. Beden Eğitimi bölümünden mezundur. 11 yaşında spora başlamıştır ve  Basketbol , tenis ile ilgilenmektedir.

Gizem Güler Miss Model of Turkey yarışmasına katılmıştır. Daha sonra Number one TV’de sunuculuk yapmıştır. Fashion TV’nin düzenlediği yarışmada şansını denemiştir. Gizem Güler  Wipe Out yarışmasına katılıp bazı dizilerde küçük rollerde oynamıştır. En çok dikkat çektiği Bu Tarz Benim yarışması olmuştur.  Yarışmada çok fazla hayranı olmuştur. Fakat yarışmadan derece alamadan elenmiştir.

Gizem Güler Medcezir dizisinde Sibel karakterini canladırmmıştır. Konuk oyuncu olarak oynadığı dizide  Çağatay Ulusoy ile öpüşme sahnesinde oynamıştır. Herkesin dikkatini çeken bu rol ile çok genç kızın gözünde şanslı görülmüştür. Oyunculuğu ve stilinin yanı sıra güzelliğinden de oldukça söz ettiren Gizem Güler birçok erkeğin hayallerini süsleyen güzelliktedir.

Başarılı olmak için ısrarlı bir yolda ilerleyen Gizem Güler bir gün çok iyi yerlere gelecek gibi görünüyor. Oyunculuk alanında eğitimler almaktadır ve kendini geliştirmektedir. Daha yolun başındayken bile birçok hayranı olmuştur. Gizem Güler yeni projelerle karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git