Gri Renkli Kıyafetler

Gri Renkli Kıyafetler
3 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Kışın trend renklerinden birisi olan gri rengi, bu kış da hemen her parçada karşımıza çıkıyor. Kış aylarında kullanımı en pratik ve rahat parçalardan biri olan triko kazaklar, balıkçı yaka gibi farklı modelleri ile gri renkte de karşımıza çıkıyor. Bu kış da gri renkli kazaklar, mağaza vitrinlerindeki yerini alıyor.

Elbiseler, kışlık etekler, kışlık şortlar ve diğer kışlık parçalarda da karşımıza çıkan gri rengi, soğuk kış günlerinin en ideal renklerinden biri. Bu kış bordo, açık mavi tonları, pudra rengi, siyah, kırmızı, yeşil ve aklınıza gelebilecek hemen her renk ile bir arada kullanabileceğiniz gri renkli kıyafetler, yeni sezona da damga vuracak tasarımlara imza atıyor. Gri rengini, aynı zamanda palto ve kaban gibi parçalarda da kullanabilirsiniz.

Siyah renkli çizmeler ile birlikte şık bir ikili olan gri renkli palto ve kabanlar, 2015 kış modası içindeki yerini alıyor. Gri aksesuarlar da en az kıyafetler kadar bu sezon moda oluyor. Şapkalar, atkılar ve eldiven gibi aksesuarların yanı sıra, bileklik, kolye ve küpe gibi aksesuarlarda da bu renk bizi karşılıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git