Gürbey İleri Kimdir

Gürbey İleri Kimdir
8 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Gürbey İleri 13 Şubat 1988 İstanbul doğumludur.  Kadir Has Üniversite’si İşletme Bölümünde okuyan Gürbey İleri bu bölümün kendisine uygun olmadığını düşünüp, Kenter Tiyatrolarında eğitim almaya başlamıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü kazanmıştır ve hedeflerine yönelmiştir.  İlkokul ve lise yıllarında Basketbol oynayan Gürbey İleri sakaltlanması üzerine oyunculuk yapmaya yönelmiştir.

Gürbey İleri  Oyunculuk hayatına 2007 yılında Arka Sıradakiler adlı dizi ile başlamıştır. 2008 yılında Ayakta Kal adlı filmde rol almıştır ve Kalbim seni seçti adlı dizi de oynayımıştır. Bu yapıtlarda çok fazla ilgi çekmeyen Gürbey İleri’nin en fazla tanındığı ve dikkat çeken bir oyuncu haline geldiği rolü Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mehmet’tir. Son olarak, Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizidie Kerem rolünde oynamaktadır.

Özcan Deniz ve Hatice Şendil’in başrollerinde olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde çok sevilen ve beğenilen bir rolde oynayan Gürbey İleri genç kızların beğenisini kazanmış durumda.  Fiziği ve yakışıklılığıya ilgi çeken oyuncu biliyoruz ki çok başarılı yerlere gelecek ve en iyi genç oyunculardan birisi olarak bizleri büyülemeye devam edecek gibi görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git