Güzel Köylü Dizisi Cemal Kimdir

Güzel Köylü Dizisi Cemal Kimdir
27 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Güzel Köylü, Hazrian 2014’ten beri Star Tv’de yayınlanan çok sevilen, eğlenceli dizilerden biridir. Karakterleri ve yöresine ait şivesiyle çok fazla ilgi görmüş ve beğenilmiştir. Oyuncularının harika performansı ile çok severek izlenmektedir. Ayrıca Güzel Köylü  dizisinin konusu komik ve romantik olması daha çok sevilir kılmıştır. En sevilen karakterlerinden biri olan Güzel Köylü Cemal, köyde yaşayan kendi hainde bir yakışıklı delikanlıdır. Ailesinin mirası büyütmesi için Kamuran ile zorla evlendirilmek üzeredir. Fakat Kamuran’ı arkadaş olarak görmekte ve evlenmeyi istememktedir. Bu sırada Gül çıkar gelir ve ilk görüşte Gül’e aşık olur.

Güzel Köylü Cemal, yakışıklı ve akıllı bir delikanlıdır. Kamuran’ın ona olan ilgisine rağmen yüz vermemektedir ve Gül’den sonra gelen Kaan’ı hiç sevmez. Güzel Köylü  Cemal Gül’e olan aşkını günler sonra itiraf eder ve aşk yaşamaya başlarlar. Çok mutlu olan çift bütün engelleri aşarak sonunda evlenirler.

Güzel Köylü Cemal karakterini canlandıran genç kızalrın sevgilisi Berk Cankat bu dizi ile daha fazla hayran kazanmış ve çok sevilen genç oyuncular arasına adını yazdırmıştır. Oldukça başarılı olan Güzel Köylü Cemal çok iyi yerlere gelecek ve geleceği parlak görünen oyunculardan birisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git