Güzel Köylü Gül Kimdir

Güzel Köylü Gül Kimdir
27 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Güzel Köylü dizisi Star TV ekranlarında Haziran 2014’ten beri yayınlanmaktadır. Başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu paylaşmaktadır. Oldukça izlenen bir dizi olup karakterleri bir hayli sevilmektedir. Güzel Köylü gül karakterini canlandıran Gizem Karaca bu dizi ile ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Güzel Köylü Gül, yaşadığı aksiliklerden dolayı eski sevgilisi Kaan’dan kaçarken kendini Güzelköy’de bulmuştur. Köyde yaşayan Sultan Ana’nın torunu olduğu ortaya çıkar ve tesadüfler bibirini kovalar. Köyde tanıştığı Cemal zorla başkasıyla evlendirilmek üzereyken son anda vazgeçer çünkü Gül’le birbirlerine aşık olurlar. Daha sonra Güzel Köylü Gül’ün eski sevgisi köye gelir ve olaylar karışır. Birçok maceralar atlatan Gül ve Cemal sonunda birbirlerine itiraf ederler ve evlenirler.

Güzel Köylü Gül ile Cemal’in aşklarının anlatıldığı dizi çok fazla ilgi ile izlenmektedir. Gül ve Cemal hem aşklarıyla hem de oyunculukları ile seyirciyi ekranda tutmaktadır. Köylülerin şivesi ile daha da eğlenceli olan dizi hem Gizem Karaca hem de Berk Cankat hayranları tarafından çok fazla izlenmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git