Hakan Akkaya 2015 Moda Tanıtımı

Hakan Akkaya 2015 Moda Tanıtımı
28 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Hakan Akkaya 2015 modasında tamamen yeni renkleri ve muhteşem tasarımları gözler önüne sermeyi başarıyor. Yeni modellerde tamamen farklı desenlerin yanında, özel günlerde uygulayacağınız çok şık tasarımlara dikkat çekmiş durumda. Transparan modellerden, içinizi gösteren ve sizi bambaşka biri yapacak olan tasarımlara kadar ilgi çeken modellere yer verilmiş. Aynı zamanda, renklerde ortaya çıkan tasarımlar ve tek parça kıyafetlerin uyumu direkt olarak göze çarpıyor.

Hakan Akkaya 2015 Modasında yaz aylarına özel tasarımların muhteşem şıklığı ve daha yeni renkleri ortaya çıkarılmış. Aynı zamanda sırt dekolteli tasarımda olan kıyafetlerin muhteşem şıklığı sizi adeta büyülüyor. Nasıl büyülemesin ki?

Ayakkabı modelleriyle beraber şıklık yarışına gireceğiniz ve gittiğiniz her yerde kendinizden bahsettirmeyi başaracağınız şık bir moda sizlere huzuru ve tarzı yaşatacak. Üsten sallanan İp desenleri, bahar aylarına özel renklerin bir arada bulunması tarzın ve uyumun adeta simgesi oluyor. size de seçim yapma özgürlüğü vererek, gittiğiniz her yerde sizi siz yapmayı başarıyor.

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_1

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_2

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_3

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_4

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_5

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_6

hakan-akkaya-in-white-beyaz-koleksiyonu_8248_7

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git