Hakanakkaya Yeni Koleksiyonu

Hakanakkaya Yeni Koleksiyonu
26 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


2014-2016 sonbahar/kış sezonu için yepyeni bir koleksiyon hazırlayan Hakan Akkaya, adını verdiği markası ile yine modern kadını büyülemeye hazırlanıyor. Siyahın asaletini yansıtan ve siyah renkli parçaları sıkça kullanan ünlü modacı, bu koleksiyon ile Türkiye’de yeni bir akım başlatacak gibi görünüyor.

Tarzı ile büyülemek isteyen kadınların tercihi olan HAKANAKKAYA, sonbahar/kış koleksiyonu ile yine yepyeni tasarımlara imza atıyor. Siyahın pekçok farklı tasarım ve parça ile buluştuğu bu yeni koleksiyonda, siyahın kaç farklı şekilde yorumlanabileceğini görüyoruz. Tüm dikkatleri üzerine çeken bu yepyeni koleksiyon, tarzı ile büyülemek isteyen bayanların tercihi oluyor. Gizemli ve şık görüntüsü ile HAKANAKKAYA 2016 kış koleksiyonu, siyah incilere, siyah dantellere ve siyah transparan detaylara sıkça yer veriyor.

Siyah kombinleri ile modayı yeniden yorumlayan bu yeni koleksiyon, farklı işlemeler ve sıra dışı tasarımları ile farklı kumaşların kullanımı ile şık, tarz ve stil sahibi görünmenizi sağlayacak. Siyahın gizemi ve asaletinden yararlanan bu koleksiyonda, her tarza hitap eden farklı modelleri bir arada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git