Havlu Kenarı Modelleri

Havlu Kenarı Modelleri
30 Nisan 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Havlu kenarları, birçok genç kızın çeyizlerini süsleyen nadide parçalardandır. Her ne kadar desenli ve süslü havlular çıksa da kenarlarına el işi yapmadan içimiz rahat etmez.  Havlu kenarı modelleri, tığ ile yapılabildiği gibi çoğunlukla iğne ile yapılmaktadır. İğne oyaları daha kibar ve yeni moda olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havlu kenarlarına, boncuk, kurdele ve dantelle yapılan birçok modeli mevcuttur. Evlenecek kızların çeyiz hazırlarken ilk aklına gelen seçeneklerden olan havlu kenarları, kendi zevk ve isteğine göre her renk ve modelde yapılabilir.

El işinde becerili değilseniz yada vaktiniz yoksa, internetten satışı da mevcuttur. 10 Tl’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir. Mağazalarda ise toptan alırken çok uygun fiyatlarla alınabilir. Bazı insanlar bu konu da o kadar becerikli ki adeta sanat eserleri yaratıyorlar. Onlardan öğrenerek  hayatınıza  yeni bir renk katmış olursunuz. Öğrendikten sonra, kendi kendinize daha güzel modeller bulup bu işi iştahla ve gayretle yapmaya devam edersiniz.

Havlu kenarları modelleri , kullanılacak alana göre de farklı olmaktadır.  Mutfak için, daha çok geometrik desenli modeller tercih edilirken banyo için ise çiçekli ve daha gösterişli modeller tercih edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git