Her Parmakta Yüzük Modası

Her Parmakta Yüzük Modası
23 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Son yıllarda yükselişe geçen bir trend; her parmakta yüzük modası. Özellikle sokak modasında sıkça karşımıza çıkan, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını sergiledikleri podyumlarda da sıkça karşımıza çıkan yüzük modelleri, farklı model seçenekleri ile parmaklarımızı süslüyor.

Günlük hayatta ya da daha şık mekanlarda, dilediğiniz her ortamda tercih edebileceğiniz; ince, kalın, renkli, gümüş, altın rengi ve farklı işlemeli seçenekleri ile bayan yüzük modelleri, tarzını şık parçalarla tamamlamak isteyen hanımların tercihi oluyor. Bu sezonun moda trendleri arasındaki yerini alan her parmakta yüzük modası, özellikle genç bayanlar tarafından tercih ediliyor. Bir parmakta iki-üç yüzüğün kullanılması da oldukça moda.

Bir adet kalın alyans şeklinde bir yüzük, bir adet de oldukça ince bir yüzüğün buluştuğu parmaklar, adeta gösterişli bir kolyenin yarattığı etkiyi yaratıyor. Siz de bu tarzı yaratmak için, aksesuar mağazalarını gezip kendinize farklı boy ve modellerde farklı yüzükler satın alabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde Stradivarius mağazasında 20 TL’ye her parmak için 2 farklı yüzük seçeneği sunan bir yüzük takımı görmüştük, siz de bu işe bu tarzda bir takım ile başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git