İstikbal Genç Odası Takımları

İstikbal Genç Odası Takımları
25 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


İstikbal mobilya, bütün ev eşyalarında olduğu gibi genç odalarında da yaratıcı ve farklı modelleri ile dikkat çekmektedir. Gençlerin temposuna ve enerjisine uygun modelleri ile çok fazla tercih edilmektedir. İstikbal genç odası takımları her duruma ayak uyduracak sağlamlıkta, sıra dışı ve rengarenk modelleri ile göze hitap ettiği kadar rahatlığı konusunda da oldukça başarılıdır.

İstikbal genç odası takımlarını  kız ve erkek gençleri ayrı ayrı düşünmüş, tasarımlarını ona göre hazırlamıştır.Çok fazla seçenekte bulunduğu gibi oldukça uygun fiyatlarda olması ailelerin hem cebini hem de çocuklarını rahat ettiriyor. İstikbal genç odası takımı modelleri şu şekildedir;

  • Tuana Genç Odası Takımı: Sadelikten yana olan bu model şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. Eşyaların kapaklarında hızlı çarpmamsı için yavaşlatıcı kullanılmıştır. Genellikle turkuaz ve kahve tonlarında renk seçeneklerine sahiptir.
  • Seven Genç Odası Takımı: Oldukça modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Metal kulplar ve aynı baskı deseni ile tasarımlara farklılık katılmıştır.
  • Perla Genç Odası Takımı: Uygun fiyatlarda olan tasarımıyla sadelikten yana tasarlanmış bu model, dekoratif malzemeleri ile oldukça göze çarpmaktadır.
  • Caprice Genç Odası Takımı: Gardroptaki led aydınlatmaları ve dokunmatik kontrolü ile dikkat çeken bu model, metal görünümlü şerit detayları ile oldukça ilgi çekici modeller rasındadır.
  • Zenit Genç Odası Takımı: Kahve tonlarının ağırlıklı olduğu bu model , dekoratif cam uygulaması ile ve led aydınlatmaların zarifliği ile bir arada olan güzel modellerden biridir.

Diğer İstikbal Genç Odası Takımlarını sizin hazırladığımız resimlerden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git