İstikbal Yatak Odası Takımları

İstikbal Yatak Odası Takımları
25 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


İstikbal mobilya tasarımlarında rahatlığı ve görselliği ön planda barındıran ender mağazalardan biridir. Hem göze hitap etmesi hem de tasarımların kalitesi konusunda oldukça başarılı olan İstikbal mobiya, yatak odası takımı modellerinde oldukça özenli ve zarif modeller üretmiştir.

İstikbal mobilya yatak odası takımı modelleri her mekana göre uyum sağlayan, kolayca hareket ettirilebilen tasarımlar olarak üretilmiştir. Her ayrıntının düşünlüdüğü bu modeller oldukça fazla tercih edillmekte ve dayanıklılığı ile çok uzun yıllar kullanılmaktadır.

İstikbal mobilya yatak odası modelleri her zevke uygun tasarımları ile çiftlerin beğenisini kazanmaktadır.  İstikbal mobilya yatak odası takımlarının bazı modelleri ve özellikleri aşağıda verilmiştir. Bunun yanı sıra sizin için hazırladığımız resimlere bakabilir daha fazla model arasından tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

  • Romance Yatak Odası Takımı: Hem renk hemde tasarımıyla zarif ve şık bir yapıya sahiptir. Ürünlerin üzerinde bulunan desenlerle görünümleri güzelleştirilmiştir ve yüksek ayaklı olduklarından dolayı temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Fiyatı yaklaşık olarak 303,20 TL’den başlamaktadır.
  • Aspendos Yatak Odası Takımı: Ceviz rengi detaylı kapaklarla görselliği tamamlanmış oldukça kullanışlı bir modeldir. Deri detayları ile görselliğine modern ve şık bir hava katılmıştır. Fiyatı ortalama 956,80 TL’den başlamaktadır.
  • Queen Yatak Odası Takımı: Rahatlığının yanı sıra modern ve şık grntüsünüyle gönülleri fetheden bu model ışıltılı bir tasarıma sahiptir. Kullanılan kabartmalı desenleri ile görsel açıdan zengilleştirilmiştir. Fiyatı 264,00 TL’den başlamaktadır.
  • Brillance Yatak Odası Takımı: Beyazın şıklığını gözler önüne seren bu model, güzel motifleri ve güzel figürlerle göz alıcı görünmektedir. Led aydınlatmalarla renk katılan tasarımın fiyatı 242,40  TL’den başlamaktadır.

Diğer İstikbal Yatak Odası Takımlarını görsellerden bulup inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git