Jimmy Choo Gelin Ayakkabı Modelleri

Jimmy Choo Gelin Ayakkabı Modelleri
20 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Bayanların en özel günleri olan Düğün zamanları, aynı zamanda tarz olma telaşıyla geçer. Bayanlar kendilerini o özel günde en özel ve en güzel şekilde gözükmek isterler. Jımmy Choo Gelin Ayakkabılar bu sezonda sizi yalnız bırakmıyor. Ayakkabı modellerinde özellikle önü açık olması ve bayanların ayak kısımlarını çok daha hoş göstermesini sağlıyor. Ancak bu ayakkabı modelini kullanacaksanız, Gelinlik modellerinizin kısa olması gerekir. Diz altı veya diz üzeri.

Bizim tavsiyemiz diz altında bir kısalık ve markanın beyaz renginde olan ayakkabı modelini seçerek, daha önce hiç olmadığınız kadar tarz ve güzel olursunuz. Jımmy Choo modasında ayakkabılar ayrıca yandan bağlamalı olarak tasarlanmış. Topuk kısmı ise orta seviyede. Boyunuzu bu özel günde uzun göstermek içinde markanın modelini seçmiş olmalısınız.

Jımmy Choo Gelinlik Ayakkabılar topuk kısmının ince olduğunu görmekteyiz. İnce topuklu olarak tasarlanan modeller, beyaz ve krem rengi olarak ayakkabı tasarımlar direkt olarak göze çarpmakta. Topuklu olması, fiziğinizi çok iyi göstermesi ve Gelinlik modelinizi tamamlaması gibi özellikleri sizi siz yapıyor gerçekten.

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-01

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-02

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-03

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-04

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-05

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-06

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-07

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-39-640x512

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-40-640x640 (1)

jimmychoo-gelin-ayakkabilari-40-640x640

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git