Kerem Bürsin Kimdir

Kerem Bürsin Kimdir
3 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Hollywood-Türk yapımlarında çift dille oyunculuk yapmaktadır. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir.

Yurt dışında birçok dizide ve filmde rol almasına rağmen Türkiye’de tanınması  2013 yılında Güneşi Beklerken  dizisi ile olmuştur. Kerem Bürsin, Türkiye’de sadece Unutursam Fısılda filminde oyanamıştır. Daha sonra Şeref Meselesi dizisinde rol almaya devam etmektedir.  Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine tamamlamıştır. Bazı reklam yüzleri ile ekranlarda boy gösteren genç oyunculardandır.

Kerem Bürsin, müzik hayatında da oyunculuk hayatı gibi aktif bir durumda. Eskiden Rock Müzik grubunda bas gitar çalmıştır. Daha sonra oyunculuk aşkının daha fazla olmasıyla müziği bırakıp oyunculuğa yönelmiştir.

Şeref Meselesi dizisi ile kariyerine devam eden Kerem Bürsin, birçok genç kız hayranı olmasına rağmen oldukça mütevazi bir kişiliğe sahiptir. Yaptığı her işle adından oldukça söz ettiren Kerem Bürsin Türkiye’de çok az iş yapmasına rağmen geleceğin ünlü ve usta oyuncularından olacağını bizlere göstermektedir.  Kariyerinde büyük başarılara imza atacak olan Kerem Bürsin umuyoruz ki ülkemizi yurt dışında temsil edecek usta isimlerden olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git