Kilolular İçin Kıyafet Önerileri

Kilolular İçin Kıyafet Önerileri
5 Mart 2015 tarihinde Editör ekledi.


Modaya uymak ve tarz olmak her bayanın hakkıdır. Ancak kıyafet seçimlerinde mutlaka ama mutlaka tercihler iyi olmalıdır. Kilolular İçin Kıyafet Modelleri artık markaların girişimiyle çok daha iyi yönde olmakta. Kilolu bayanlar kıyafet konusunda diğer bayanlara oranla daha seçici olmak zorundalar. Fiziklerine uygun olan ve fiziklerini çok iyi gösterecek modeller ilk tercihler olmalı. Bunu yaparken de kıyafetlerin dikim ve kumaşına kadar incelemelerde bulunulmalı.

Kilolu Bayanlar için daha geniş kıyafetler ideal olur. Etek modellerinde astarlı ve çift kumaş dikimler giyilebilir. bu sezon etek modellerinde zaten daha bol ölçülerde tasarımlar var. Kilolarımı göstermeyeceğim diye de çok aşırı bol kıyafetler giymeyin. bunu yapmanız sizi daha kötü gösterir.

Kumaş bakımından astarı düzgün olan, giydiğiniz zaman sizi karşıdan daha iyi bir şekilde gösterecek tasarımlara ihtiyacınız var. Tek parça bol olan Abiye modelleri bu bağlamda en gerekli ve sizi diğer kıyafet modellerinden daha düzgün gösterecek olan modellerdir.

2012-ilkbahar-yaz-tesettur-abiye-elbise-modelleri-01

2013-Büyük-beden-abiye-modelleri-6

2015-kilolular-icin-kislik-elbiseler

buyuk_beden_abiye_modelleri_-768x1024

büyük-beden-abiyeler-3

Büyük-Beden-Tek-Omuzlu-Elbise-Modelleri

image4xxl (2)

kilolular-için-abiye-elbise-modelleri

novogodnie-platja-dlja-polnykh (1)

tesettürtakim06

yesil-siyah-iki-parca-gorunumlu-tesettur-abiye-buyuk-beden-elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git