Kır Düğünü Abiye Modelleri

Kır Düğünü Abiye Modelleri
12 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kır düğünleri başlamış bulunmaktadır. Kır düğünleri oldukça güzel ve çok fazla tercih edilir edilmesine de kır düğünü abiye seçimleri için bir türlü karar verilemez. Düğün sahibinin yakınlık derecesine göre abiyeler seçilmelidir. Kır düğünlerinde çok fazla abartı olmadan orantılı bir şıklık yakalamalısınız.

En çok kullanılan kır düğünü abiye modellerinden biri Tek omuzlu abiyelerdir. Yaz ayları için oldukça kullanışlı olan bir modeldir. Kısa olarak çok fazla tercih edilir ama uzun olarakta etekleri tüllü püfür püfür esen modeller kullanılabilir.

Şüphesiz çoğu kadının en çok tercih ettiği model olan Straplez elbiseler kır düğünü abiye modelleri  için de tercih edilebilir ve çok şık durabilir.  Belden oturtmalı hafif kabarık straplez elbiseler oldukça tercih edilen modellerdir.

Kır düğünü abiye modelleri kesinlikle dar uzun elbiseler olmamalıdır. Daha çok dalgalı veya tüllü elbiseler olmalıdır. Çoğunlukla da kısa elbiseler tercih edilmelidir.

Kır düğünü abiye modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta vucudunuza uygun seçimler yapmanız gerektiğidir. Çok moda veya güzel diye tercih edilen modeller sizi kilolu veya kısa gösterebilir. Çoğunlukla kısa ve renkli elbiseler tercih edilmelidir. Uzun tercih etmek istiyorsanız, saten veya tüllü elbiseler tercih edilmelidir. Çiçekli veya çizgili modeller gayet güzel olacaktır.

Kır düğünü abiye modellerinde aksesuar oldukça önemlidir. Elbisenin zıt renginde bir ayakkabı seçmeniz daha iyidir. Askılı elbise de küpe ve bileklik takabilirsiniz, straplez elbiselerde ise inci bir kolye ile yüzük takarak aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git