Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir

Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir
27 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Kiraz Mevisimi dizisinin en yakışıklı ve sevilen oyuncusu Serkan Çayoğlu’nun dizide canlandırdığı Ayaz karakteri kimdir sizinle paylaşacağız. Kiraz Mevsimi,  çoğunlukla gençlerin izlediği oldukça ilgi çeken ve en çok izlenen dizier arasında yerini korumaktadır. Dizinin konusu kadar karakterleri de oldukça ilgi çekmektedir. Genç kızların sevgilisi Serkan Çayoğlu dizide Ayaz karakteri ile gönüllere taht kurmuş ve oldukça sevilmiştir.

Kiraz Mevsimi Ayaz, 28 yaşındadır. Havalı, zengin ve ukala olan bir karakterdir. Annesi Önem Dinçer en ünlü moda tasarımcılarından biridir. Kiraz Mevsimi Ayaz, genç yaşlarda başarılı olmuş bir mimardır. Yakın arkadaşı olan Mete ile beraber çalışmaktadırlar. Her ne kadar şımarık görünse de oldukça iyi niyetli ve  temiz kalpli bir karakterdir. Geçmişte yaşadığı sorunlar yüzünden aşka inancını kaybetmiş ve tek gecelik ilişkiler yaşamaktadır. Ciddi bir ilişkisi olmamıştır. Ta ki Kiraz Mevsimi Öykü karakterine kadar. Tesadüf sonucu Öykü ile tanışır ve aşık olur.

Kiraz Mevsimi Ayaz ve Öykü’nün komik, romantik ve güzel aşklarını anlatan bir dizidir. Kısa sürede en çok diziler arasında yerini almış ve çok fazla izlenmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git