Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü

Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü
1 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü rolündeki Özge Gürel, 5 şubat 1987 yılı İstanbul doğumludur. Oyunculuk dersleri almıştır. İlk oynadığı Kızım Nerede adlı dizi çok başarılı olamasa da Özge Gürel için oyunculuk kariyerinde güzel bir başlangıç olmuştur. Daha sonra Huzur Sokağı ve Medcezir dizilerinde rol almıştır. Asıl çıkışını Medcezir dizisindeki rolüyle yapmıştır. Kendini çok çabuk geliştiren ve büyük bir çaba ile çalışan Özge Gürel , şan,diksiyon ve dans dersleri almıştır.

Kariyerinin dönüm noktası olan Kiraz Mevsimi Dizisi ile ile başrol oynayarak kendini daha fazla geliştirmeye başlamıştır.  ilk başlarda tepki gören ve sevilmeyen bir karakter olsa da sonradan kendini sevdirmeyi başarmıştır ve dizinin en sevilen karakterlerinden biri olmuştur.  Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü karakteriyle çok başarılı olup birçok kişinin hayranlığını kazanmıştır.  Halen devam eden Kiraz Mevsimi dizisi  ile  kariyerine devam edip kendini geliştirmeye özen göstermektedir.

Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü karakteri, 22 yaşında tekstil ve moda tasarımı öğrencisidir. Annesi Terzidir, babası , öykü daha küçükken onları başka bir kadın için terk etmiştir. Erkeklere olan güvenini kaybetmiştir. Ta ki hayatının aşkı Ayaz’la tanışana kadar. Ayaz’la ilişkilerinin ve başlarına gelenlerin anlatıldığı dizi Romantik Komedi tarzında ve oldukça eğlenceli.


 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git