Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir

Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir
27 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Kiraz Mevsimi, Temmuz 2014’te Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlamış gençlik dizisidir. Başrollerinde, Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Dağhan Külegeç oynamaktadır.  Olaylar İstanbul’un orta halli bir mahallesinde yaşanmaktadır. Dizi Öykü’nün, çocukluk aşkı Mete ve onun arkadaşı Ayaz arasında kaldığı aşkı anlatmaktadır. Cumartesi akşamları ekranlara gelen diziye Özgür Çevik ve Sinan Akçıl konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Kiraz Mevsimi Öykü, 23 yaşındadır.  Annesi ve kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Babası  Öykü daha çocukken onları terk etmiş bir daha dönmemiştir. Annesi terzilik yaparak para kazanmaktadır. Öykü annesinin yolunda ilerleyerek başarılı bir modacı olmak istemektedir. Hayat Öykü’yü en büyük hayaline götürürken en büyük aşkıyla tanıştırır. Ünlü modacının oğlu Ayaz Dinçer.

Kiraz Mevsimi Öykü çocukluk arkadaşı olan Burcu’nun abisi Mete’ye aşıktır fakat Ayaz’ın ortaya çıkmasıyla işler bir anda değişir. Güzel tesadüfler sonucu Ayaz ile tanışan Kiraz Mevsimi Öykü,  ilk başlarda hiç anlaşamazlar. Ayaz Kendine güvenen şımarık ve ukala bir tiptir. Fakat daha sonra aşk ikisinin de kalbindeki iyiliği ortaya çıkaracaktır. Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz’ın eğlenceli komik ve romantik aşk hikayesini anlatan dizi oldukça başarılı ve sevilerek devam etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git