Kışın Moda Olacak Trikolar

Kışın Moda Olacak Trikolar
5 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


BU KIŞ KİMSE ÜŞÜMEYECEK

 

Triko; örme makinelerinde üretilen örme kumaşlar ve bu kumaşlardan yapılan giysilerdir. Triko ile dokuma arasındaki fark; dokuma, halı dokunur gibi dokunur, triko örgü örüyor tarzda üretilir. Her kış olduğu gibi bu sezon da sıcak tutan giysiler için hazırlıklar başlamıştır.

2014-2016 kış modası kimse üşümesin diye düşünülen tasarımlarla zengin bir yelpaze sunmaktadır. Trikoların tavan yapacağı, sıcak tutan, vücudu saran, modeline göre döküm veren şık ve estetik triko ürünleri şimdiden vitrinleri süslemeye başlamıştır. Kabanlar, hırkalar, elbiseler, kazaklar, tayt, yelek, etek gibi giysilerin yanında kış mevsiminin olmazsa olmazlarından atkı, şapka modelli bereler, çizme ve botların üzerlerine devrilerek kıvrılan triko çoraplar, enli kulak koruyan bantlar ile her zevke ve tarza uygun modellerle görücüye çıkmıştır.

Trikolar çok kullanışlı ve rahat olduğundan genelde tercih edilen ürünler olsalar da, bu sezon moda olması şaşırtan tasarımlarla karşılaşılacağı sinyallerini vermektedir. Triko, kış mevsimi ile bağdaşan bir dokuma olsa da, diğer mevsimlerde bile ince dokunan triko dokumalardan tasarlanan son derece şık giysilere de rastlamak mümkündür.

Deri ve kürk ile birlikte kombinlenen trikolar farklı bir tarz oluşturmakta ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Elastik yapıya sahip olduğundan tayt ve pantolon olarak da karşımıza çıkacak olan trikolar bu kış hiç kimseyi üşütmeyecek, özellikle çalışan bayanlar ve öğrenci genç kızlarımızın gardıroplarını süsleyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git