Kışlık Abiye Modelleri

Kışlık Abiye Modelleri
7 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Kışlık Abiye Modelleri, yaz kış bayanlar şık ve güzel görünümlü olmak ister. Daha çok yaz aylarında  düğün, eğlence veya partiler olsa da kış aylarında da abiye giymek için oldukça çok nedenimiz olmaktadır. Özel  geceler, kış düğünleri veya özel kutlamalar oldukça fazladır. Peki Kışlık Abiye Modelleri nasıl olmalı ve nelere dikkat etmiliyiz.

Kışlık Abiye Modelleris seçiminde öncelik vermeniz gereken konu kendi zevkinize göre tercih edilmesi gerekir. Rahatlık önemli mi,  yada dekolte sevip sevmemek, abiyenin ne kadar açık olmasını istiyorsanız bunlara dikkat ederek karar verilmelidir.

Alt taraf kiloluysa Kışlık Abiye Modelleri’nde mutlaka koyu renkler tercih edilmelidir. Kadife, uzun kollu ya da dantelli uzun kollu Kışlık Abiye Modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Bunun yanı sıra Kışlık Abiye Modelleri’nde kumaşın kalın olması veya astarlı abiyeler giyilebilir.

En çok tercih edilen Kışlık Abiye Modelleri  uzun kollu ışıltılı, kısa abiyelerdir. Oldukça şık görünen bu model kış aylarının vazgeçilmez tasarımlarıdır. Bunun yanı sıra uzun kollu ve kolları dantel detaylı yada yarım kollu dantelli Kışlık Abiye Modelleri  en fazla kullanılan modeller arasındadır. Uzun kollu V yaka abiyeler kış aylarının vazgeçilmezidir ve bir kolu açıkta bırakan ve diğer kolun uzun kollu olduğu uzun abiyeler oldukça kullanışlı modeller arasındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git