Kışlık Bayan Hırka Modelleri

Kışlık Bayan Hırka Modelleri
11 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Kış ayları oldukça soğuk ve zorlu geçer. Soğuktan korunmak için en güzel kıyafetlerden birisi olan hırkalar artık moda.  Kış sonlarında mont giymek fazla gelir montsuz gezmek üşümenize neden olur işte tam bu zamanda yardımınıza hırkalar koşar.  Hırkalar, artık eskisinden daha şık ve sokak modasına oldukça uygun modellerdedir.  Özellikle genç kızların tercih ettiği salaş ve rahat hırkalar 2015 yılının kışlık bayan hırka modelleri olarak dikkat çekmektedir.

Kışlık bayan hırka modelleri en fazla kullanılan koyu renklerde olup zikzaklı veya karışık modellerde de göze çarpmaktadır. Dar kot pantolonların üzerinde giyilen salaş ve geniş hırkalar oldukça tercih edilmektedir. Bir şort veya eteklerin üzerine de hırka giyerek oldukça güzel kombinler elde edebilirsiniz.

Salaş ve bol modellerin yanı sıra bu yıl yine dar ve örgü kışlık bayan hırka modelleri fazlaca tercih edilmektedir. Artık mont veya kaban devri değil hırka dönemi başladı ve yaza kadar her zaman yanınızda hırka bulundurmanız akşam soğukları için çok iyi bir fikir olacaktır.  Kışlık bayan hırkaları bir bayana hediye almak için oldukça güzel bir fikirdir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git