Kışlık Hırka Modelleri

Kışlık Hırka Modelleri
10 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Kışlık Hırka Modelleri, birçok çeşitte ve tarzda bulabilmemiz mevcuttur. Kışın soğuklarda en çok ihtiyaç duyulan kıyafetlerden olan hırkalar, oldukça fazla kullanılmaktadır. Kışlık Hırka Modelleri her zevke ve renge göre üretilmektedir. 2015 yılı en çok kullanılan hırkalar salaş ve rahat olan modellerdir. Erkek hırkalarında da bayan hırkalarında da koyu renkler oldukça göze çarpmaktadır.

Kışlık Hırka Modellerinden , örgü hırkalar oldukça kullanışlı ve en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kışın bayanların kombinlerinde oldukça fazla olan hırkalar modası hiç geçmeden her yıl kullanılır. Kışlık Hırka Modelleri bu yıl bordo, kahverengi, gri ve beyaz gibi renkler en fazla öne çıkanlar arasındadır.

Hırka İle Yapılacak Kombinler

  • Dar kot pantalonların üzerine oldukça şık duran Kışlık Hırka Modellerini günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun çizmelerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.
  • Kısa ve dar elbiselerin üzerine aynı şekilde bir hırka ile kombinleyebilirsiniz. Altına topuklu bottan yana yapacağınız tercih sizi çok şık gösterecektir.
  • Geniş paçalı bir pantalonla hırka giyebilirsiniz. Tesettür giyim için oldukça şık olan bu kombin uyumlu bir bot ve şal ile çok şık görünebilirsiniz.
  • Tayt ile hırka uyumu oldukça güzeldir. Taytın üzerine uzun ve salaş bir hırka giyerek oldukça güzel ve şık görünebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git