Kurdele Nakışı Modelleri

Kurdele Nakışı Modelleri
26 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanlar kullanılan eşyaları süslemeye bayılır. Hiç akla gelmeyecek şeylerden harika desenler ve süslemeler üretirler ki şaşkınlıkla inceleriz. Yazma kenarları, seccade motifleri, duvar süslemeleri, havlu kenarları, çarşaf kenarları özenle süslenen el işlerinden sadece bir kaçı. Bunları süslemek için genellikle ip, kurdele, boncuk, pul kullanılırken son zamanların en gözde tasarımlarının oluştuğu kurdele nakışı modelleri çok fazla göze çarpar oldu.

Kurdele nakışı modelleri, bütün el işi yapılabilen eşyalarda kullanılabileceği gibi sadece kurdele nakışı ile harika tablolar yapılmaktadır. 2015 Kurdele nakışı modelleri, yazma kenarlarında ve havlu kenarlarında oldukça fazla kullanılmaktadır.Renk renk  kurdeleler ile yapılan çiçek motifleri her kullanıldığı yerde harika görünür ve çok fazla ilgi çeker. Kurdele nakışı kullanım alanlarından biri olan havlu kenarları kurdele ile çok fazla süslenir ve kullanılmaya kıyılmayacak kadar harika görünür. Kurdelelerin renk seçeneğinin çok fazla olması yapılan nakışların daha çok ilgi çekmesini sağlar. Genellikle 2015 kurdele nakışı modelleri çok farklı çiçek motifleri ve yaprakları şeklinde olur.  Hayal gücüne dayalı bu modeller farklılık gösterebilir. Oldukça şık duran bu modeller çeyizlerin olmazsa olmaz en güzel parçalarından biridir.

Aşagıda sizin için harika 2015 kurdele nakışı modelleri hazırladık. Size fikir oluşturması ya da yeni modeller öğrenmeniz amacı ile inceleyebilir veya tasarlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git