Kurdele Nakışı Tablo Modelleri

Kurdele Nakışı Tablo Modelleri
30 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


El işleri, ev tasarımları ve süs eşyaları bayanların ellerinden geçmiş ve yaratıcılıklarıyla birleşmiş enfes modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Birço süs eşyası tasarlayan maharetli bayanlar, akıl almaz tablolar ile evlerimizin dekorunu tamamlamaktadır. Büyük uğraş ve gayret gerektiren tablo modelleri kurdele ile renklendirilmiş el emekleridir. Rengarenk tasarımlarıyla oldukça ilgi çekici ve modern bir hava katmaktadır.

kurdele nakışı ile hazırlanmış tablo modelleri genellikle çiçek, bahçe resimleri ile olan tasarıımlardır. Kurdelelerin renk seçeneklerinin bir hayli fazla olması sebebiyle en güzel çiçek bahçeleri, çiçek sepetleri ve her türlü çiçek modelleri yapılabilmektedir. Kurdele nakışı tablo modelleri çok fazla uğraş gerektirmesine rağmen zevkle ve büyük dikkatle yapılmaktadır. Kurdelelerin tek tek işlenerek tabloya eklendiği kurdele nakışı tablo modelleri gören herkesi büyülemektedir.  Sadece gül ya da papatya modeli ile yapılabileceği gibi İnanılmaz bir şekilde rengarenk çiçek cümbüşü halinde yapılabilmektedir. Hazır resimlerin kurdele nakışı ile süslenmesi yapım şekillerinden biridir.

Sizin için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki fotoğraf galerisinde yaratıcılıkla hazırlanmış kurdele nakışı tablo modellerini bulabilirsiniz. Mutlaka beğeneceğiniz bu modellere bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git