Lazer Epilasyon Yöntemi

Lazer Epilasyon Yöntemi
29 Nisan 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Son yıllarda bayanlar ve baylar vücutlarında çıkan tüylerden huzursuz olmakta, kurtulmak için birçok yol denemektedirler. Son yıllarda herkes tarafından kullanılmaya başlanan lazer epilasyon ile tüylerden sorunsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Eski yöntemler arasında kalan, jilet, ağda ve epilasyon yöntemlerinden farklı olarak tüyler lazer epilasyon yöntemi ile sorunsuz bir biçimde yok edilmektedir. Bay ve bayanların tercih ettikleri lazer epilasyon yöntemi ile tüylerinizden 5–6 seansta tamamen kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon son yıllarda tüylerden kurtulmak için kullanılan yöntemlerin en başında gelmektedir. Lazer epilasyon yöntemi ile yok olan tüyler ciltte hiçbir sorun çıkarmamakta, kızarıklık ve lekeler oluşmamaktadır.

Yaptıracağınız lazer epilasyonlarda uzmanlar tarafından yapılan cilt analizlerinden sonra yine uzmanlar tarafından yapılan epilasyonların tercih edilmesinde yarar vardır. Lazer epilasyonda, genital bölgenizde, koltuk altınızda, yüzünüzde, kol ve bacaklarınızda ve bikini bölgenize rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ağrısız ve kısa bir sürede lazer epilasyon ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Lazer epilasyon işlemi başlamadan önce epilasyon yapılacak bölge özel cihazlar ile soğutulmaktadır. Soğutulan bölgeye uygulanan lazer epilasyonlar, tüylerin köklerine ulaşarak köklerin kurumasına ve bir daha tüy oluşmamasını sağlamaktadır. Lazer epilasyon sırasında hiçbir acı hissetmez, küçük bir iğne batması hissi oluşmaktadır. Uzmanlar tarafından uygulanan lazer epilasyon yöntemi cildinizin alerjik etki yaratıp yaratmamasına bakılarak, cilt analizlerinden sonra yapılmaktadır. Lazer epilasyon sırasında sizler ve uzmanlar mutlaka gözlük takmak zorundadır.

Etiketler:

Lazer Epilasyon Yöntemi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayten diyor ki:

    Çok iyi anlatmışsınız teşekkürler.


Sayfa başına git