Liz Martinez 2015 Gelinlik Modelleri

Liz Martinez 2015 Gelinlik Modelleri
21 Nisan 2015 tarihinde Editör ekledi.


Gelinlik Modelleri bayanların en çok aradıkları, tasarım olarak en çok istedikleri ve bayanların kalplerini çalan tasarımlardır. Liz markasının gelinliklerini göreceksiniz. Liz Martinez Gelinlik Modelleri bu sezon kendini harika gösteriyor. Tasarımlara baktığımız zaman dekolteli ve ince modeller oldukları ortaya çıkıyor. Gelinlik modellerinde desenlerin ve süslemeli yakaların olması dikkat çekiyor.

Liz Martinez 2015 Gelinlik Modelleri tasarımı, şıklığı ve modern duruşuyla beraber sizi siz yapacak .en doğal modeller yer alıyor. Kısalık olarak uzun ama yırtmaçlı modeller dikkat çekmekte. Yaz sezonu gelirken Maertinez modelleri vitrinlerde yerini aldı ve bu durum bayanların çok ama çok hoşuna gitti. Çünkü Martinez modellerinde gelinlik olarak ince desenler ve yaka kısımlarının dantelli olduğunu görüyoruz.

Martinez modelleri yaka kısımlarının dantelli olması, desenlerin ince hatlardan oluşması bayanların aklına gelen ilk özelliklerden. Yaz aylarında güneşten korunmanın en iyi yolu da bu modeller. İnce ve desenlerin bol olması trend anlamında iyi kombin yapılmasında çok büyük katkı yapmakta.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git