Loft Black Koleksiyonu

Loft Black Koleksiyonu
2 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Yılbaşının yıldızı olmaya hazır mısınız? Oldukça iddialı bir koleksiyon olan Black koleksiyonu ile Loft, yine çarpıcı modelleri ve modern detayları ile kendine hayran bırakıyor. Rock Chic stiline sahip bu yeni koleksiyonda, yalnızca kot pantolonlar değil, rock esintiler taşıyan pantolonlar, baskılı bluzlar, asi parçalar da yer alıyor. Tüm bakışları üzerinize toplayacak Loft Black koleksiyonu, bu sezonun öne çıkan parçalarını koleksiyonunda sunuyor.

Yine asi bir tarz yansıtan ve yeni sezonun trendlerine sıkça yer veren Loft Black koleksiyonu, skinny jean’lere, crop tişörtlere, kısa kazaklara ve deri motorcu tarzı ceketlere de yer veriyor. Şık parçaların yanında rock şık tarzda aksesuarları ile de dikkatimizi çeken bu yeni koleksiyon, bu sezonun öne çıkan parçalarından oluşuyor.

Yılbaşı gecesi, yalnızca abiyelerle değil, kendi tarzı ile de dikkat çekmek isteyen hanımlar için asi ve şık bir tarz yaratmak isteyen hanımlar için bu yeni koleksiyonda, hem şık hem de casual tarzda parçalar bulmak mümkün. Bu kış sezonuna damga vuracak Loft Black koleksiyonu, kotlardan ceketlere, montlardan aksesuarlara kadar siyahın hakimiyetini vurguluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git