Mango Kazak Modelleri 2016

Mango Kazak Modelleri 2016
15 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Yeni sezon alışverişine çıktığımızda ya da yeni bir şeyler alacağımız zaman mutlaka uğradığımız mağazalardan biridir Mango. Hem sportif, hem şık hem de iddialı koleksiyonları ile genç kadınların ilgi odağı olan markanın yeni sezon koleksiyonunda, özellikle birbirinden güzel hırka ve kazak modelleri dikkatimizi çekiyor. 2016 Mango kazak modelleri, koyu renkleri ve canlı tonları harmanlıyor, bunu yaparken payetler ve simli kumaşlardan da destek alıyor. Yeni sezonda en sade kombinlerinizi bile hareketlendirecek bu kazakların fiyatları da 50 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Geçtiğimiz kış sezonundan bu yana moda olan kısa kazaklar, özellikle günlük kombinler için ideal birer parça oluyor. 2016 Mango kazak modelleri arasında da yer alan kısa kazak modelleri arasında, balıkçı yaka, V yaka gibi farklı modelleri bulmak mümkün.

Koyu renklerin hakim olduğu yeni koleksiyonda, birçok farklı tarzda kazak modelini bir arada bulmak mümkün. Sokak modasına yön veren yepyeni tasarımları ile 2016 Mango kazak modelleri, yeni sezonda şıklığı ve trend görünümü yakalamak isteyen hanımların tercihi oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git