Merve Boluğur Kimdir

Merve Boluğur Kimdir
4 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Merve boluğur, 16 Eylül 1987 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi almıştır. İlk olarak Acemi Cadı dizisiyle ekranlara merhaba demiştir. Daha küçük yaşlarda ekranlara çıkmaya başlayan Merve boluğur bunu avantaj olarak değerlenidiryor. Daha sonra filmlerde rol almaya başladı, Keloğlan kara prense karşı, Gomeda, Hoşça kal Güzin adlı filmlerde oynamıştır.  Birçok reklam filmleriyle birlikte ekranlardan hiç düşmeyen ve yükselerek kariyerine devam eden bir oyuncu haline gelmiştir. Erkeklerin çok sevdiği ve güzelliğinden bahsettiği Merve boluğur, en iyi genç oyuncular arasında yerini almıştır.

Dizi kariyerine, TRT’de yayınlanan Aşk Yeniden ile devam eden Merve boluğur, Kül ve Ateş, Küçük Sırlar, Kuzey Güney ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynayarak çok güzel yerlere gelmeyi başarmıştır.

Oyunculuk hayatı kadar özel hayatında da adından sıkça söz ettiren Merve boluğur ünlü ve yakışıklı popçu Murat Dalkılıç ile güzel bir birliktelik yaşamıştır. Oldukça yakışan çift 1 yıl süren birlikteliklerine son verdiklerini açıklamışlardır. Daha sonra birlikte görüntülenen çift ayrı olmadıklarını gösterip ilişkilerine devam etmişlerdir.

Merve boluğur daha birçok güzel dizide oynayacak ve çok fazla başarıya imza atacaktır. Kariyer hayatında başarılarının devamını umuyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git