Miss Poem 2015 Kış Koleksiyonu

Miss Poem 2015 Kış Koleksiyonu
9 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Yeni yılı karla karşıladığımız şu günlerde, kalın paltolar, tüylü kazaklar ve kalın pantolonlar en büyük yardımcılarımız oluyor. 2015 kış koleksiyonunda sezonun en trend parçalarına yer veren Miss Poem, stil sahibi genç kadınlara hitap ediyor.

Klasik montlar ve paltolardan sıkıldıysanız, markanın bu yeni koleksiyonuna göz atabilirsiniz. İddialı ürünlerin yer aldığı Miss Poem 2015 kış koleksiyonu, bu yeni koleksiyonunda sezonun trend parçalarına ağırlık veriyor. Renklerde koyu renklerin, özellikle siyah ve grinin hakim olduğu 2015 kış koleksiyonu, canlı renkleri kullanmayı da ihmal etmiyor. Genç kadının modern ruhunu yansıtan birbirinden güzel parçalar, Miss Poem 2015 kış koleksiyonunda yer alıyor. Kot ceket, kot gömlek, kot pantolon ve kot etek gibi denim parçalar da unutulmuyor.

Soğuk kış günlerini renkli parçalarla geçirmek isterseniz, bu rengi tişört ve renkli sweatshirtler ile yakalayabilirsiniz. Markanın yeni koleksiyonunda yer alan siyah deri taytları, yine aynı koleksiyondaki rengarenk kazak, triko ve tişört-hırka kombinleri ile tamamlayabilirsiniz. Yünlü kabanlar, oversized paltolar, trençkotlar ve sezonun trendi kürk yelekler de göze çarpan parçalardan biri oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git