Mükemmel 5 Kolay Saç Modeli

Mükemmel 5 Kolay Saç Modeli
26 Haziran 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Yaz aylarında fazla uğraşmadan kolayca yapabileceğiniz, 5 kolay saç modeli adlı konumuzda sizlerle paylaşacağız. Mükemmel saç modellerini evinizde kısa sürede yapmak artık hayal değil ve kendi tarzınızı yaratmak artık çok kolay. Sizler için 5 adet saç modelini resimli olarak paylaştık. Kendinize en yakışacağını düşündüğünüz saç modelini kendinize uygulayabilirsiniz.

 

Çift Topuz Saç Modeli

cift-topuz-sac-modeli

Eğer saçlarınız kıvırcık ya da dokulu ise çift topuz saç modeli tam size göre. Günlük yaşamınızda kolayca yapabileceğiniz bu saç modeli özellikle kıvırcık saçlı bayanlar için en iyi saç modellerinden birisidir.

 

Dağınık Kabarık Saç Modeli

daginik-kabarik-sac-modeli

Daha çok sıcak havalarda tercih edilen dağınık kabarık saç modeli sizi sıcak günlerde oldukça rahatlatabilir. Doğal bir görünüme sahip olmak için tercih edilen saç modeli hem doğallık hem de güzel bir görünüm için bire birdir.

 

Sahte Kabarık Kısa Saç Modeli

sahte-kabarik-kisa-sac-modeli

Kısa saça sahipseniz sahte kabarık kısa saç modeli tam da size göre. Şirin ve renkli bir eşarp sayesinde saçlarınızı dolgun bir hale getirebilirsiniz. En sevimli saç stillerinden biri olan bu saç modelimizi kısa saçlı bayanları öneriyoruz.

 

Balık Sırtı Topuz Saç Modeli

balik-sirti-topuz-sac-modeli

Hızlı bir şekilde yapabileceğiniz balık sırtı topuz saç modeli hem kolay yapımıyla hem de güzel görünümüyle ön plana çıkan saç modellerindendir.

 

Düğümlü Saç Modeli

dugumlu-sac-modeli

 

Uzun saçlarınız varsa ve bir estetik katmak istiyorsanız saçlarınıza düğümlü saç modelini tercih edebilirsiniz. Çok basit olarak gözükse de bu tarz detaylar saçlarınız için güzel görünmenizi sağlayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git