Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri
4 Nisan 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bir evin dekorasyonunda büyük bir bölümü mutfak dolap dekorasyonu tamamlar. Mutfak özellikle bayanların çok vakit geçirdikleri ve aile bireylerinin samimi hoş sohbetlerinin geçirdiği mekânlardır. Yakın dönemlerde mutfak dolap modellerinde birbirinden farlı ve birbirinden çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Ev hanımlarının mutfak dolap modellerini daha çok kullanışlı ve işlevselliğini ön planda tutmak ister. Mutfak dolap modellerinde seçeceğiniz dolap modellerinin ve renginin evinizin yapısına ve duvarlarınızın rengine uygun modelleri tercih etmenizde yarar vardır.  Birçok mutfak dolabı modelleri vardır. Bunlardan bir kaçı;

1)KLASİK MUTFAK DOLABI MODELLERİ: Bu dolapların malzemesi doğal malzemedir. Çok kullanışlıdırlar. Uzun ömürlüdürler. Temizleme kolaylığından dolayı ve en dayanıklı mutfak modellerinden bir tanesi olduğu için bayanların tercihleri arasındadır.

2)LAKE MUTFAK DOLABI MODELLERİ: Bu dolapların en büyük avantajı kapaklarının değişebilmeleridir. Lake mutfak dolabı günümüzde ev hanımlarının tercih ettiği modellerdendir. Renk çeşitliliği fazla olup temizliği kolaydır. Biz hanımlar için en ideal dolap modellerindendir.

3)AHŞAP MUTFAK DOLABI MODELLERİ: Bu modellerinin farlı bir havası vardır. Bu modellerini seçerken renk ile tezgâh uyumunun olması şart. Bu model özellikle kahve krem tonlar ile uyumludur. Kullanışlığı ve estetik görünümü itibari ile en çok tercih edilenlerdendir. Dolap sayısı fazla olduğu için bayanlarımızın tercihleri arasında.

4)ANKASTRE MUTFAK DOLABI MODELLERİ: Günümüzde en çok kullanılan ve son dönemlerde kullanım alanı giderek tercih edilen modellerin başında gelir. Mutfaklar kullanım alanını genişlettiği ve mutfağın derli toplu görünmesini sağladığı için bayanların beğendiği ve mutfaklarında görmek istedikleri modeller arasında yerini almaya devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git