Ödül Töreni Elbiseleri

Ödül Töreni Elbiseleri
7 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Birbirinden güzel ünlü ismin şıklık yarışına girdiği ödül töreni gecelerinde, ünlü güzeller yalnızca başarıları ile değil, elbiseleri ile de dikkat çekiyorlar. Bütün dünya tarafından günlerce konuşulan gece Amerikan Müzik Ödülleri gecesi de ünlü güzellerin dikkat çektiği gecelerden biri oluyor. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde ödüller sahiplerini bulurken, güzellerin elbiseleri de en az ödüller kadar geceye damga vuruyor.

Ödül kazanan kazanmayan birçok ünlü isim, birbirinden şık, dikkat çekici ve iddialı elbise ile gecede boy gösterdi.Siz de ünlü isimlerin ödül töreni elbiselerinden ilham almak istiyorsanız, seksi elbiselerinizi mücevherler ile buluşturma zamanı. İhtişamlı bir aksesuar, seksi bir ayakkabı ve elegan bir çanta ile tıpkı kırmızı halıda yürüyen bir Hollywood yıldızı gibi görünmek mümkün.

Stil sahibi, şık ve gösterişli elbiseleri ile ünlü güzeller, geçtiğimiz günlerde yeniden kırmızı halıda yürüdü. Akılda en çok kalan isimlerden biri ise Jennifer Lopez oldu. İddialı dekoltesi ve seksi elbisesi ile dikkat çeken ünlü şarkıcı, gecenin en güzel hanımlarından biri olmayı başardı. Gecede dikkat çeken isimler arasında Kendall Jenner, Selena Gomez, Nicki Minaj, Fergie ve Rita Ora da yer alıyordu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git