Örgü Fular Modelleri

Örgü Fular Modelleri
10 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Örgü, bayanların en çok kullandığı aksesuarların baş tacıdır. Hemen her kıyafette ve aksesuarda kullanılan örgü birçok modelde ve renkte yapmak kendi tercihinizdir. Bu yüzden birçok kişi hazır almak yerine örmek ya da ördürmeyi tercih etmektedir.

Örgü ile yapılan aksesuarlarından biri olan örgü fular modelleri en keyifli ve güzel örgülerdendir. Fular, yapımı oldukça kolay olduğu için ilk örgüye başlayanların en fazla ördüğü bir örgü modelidir. Çok fazla tercih edilmektedir. Örgü fular modelleri, özellikle rengarenk örülürse bütün kıyafetlere uyum sağlar ve daha kullanışlı olur. Bunun yanı sıra, örgü ile birkaç tane çiçek yaparak onların birleştirilmesiyle de harika bir örgü fular modeli ortaya çıkar.

Örgü fular modelleri arasında en çok kullanılanlardan biri de kolye şeklinde yapılan modellerdir. İnce bir örgünün etrafına birkaç tane çiçek motifi yapılır oldukça hoş ve kullanışlı olmaktadır. Yaratıcılığınıza göre çok güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü fular modelleri oldukça ince ve kibar bir şekilde olmalıdır. Kalın ve sade olursa atkı olarak kullanılır. Ama örgü fular modelleri hem aksesuar hemde takı niyetinde kullanılabilir. Her bayanın severek takacağı bu modeller modası hiç ölmeyecek aksesuarlardandır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git