Örgü İşi Çiçek Örnekleri

Örgü İşi Çiçek Örnekleri
30 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Uzun yıllardan  beri süregelen, anneannelerimiz ve babaannelerimizden yadigar enfes el işlerinden biri olan örgüler .. Çoğu bayanın bildiği ve elinden düşürmediği örgü modelleri en çok kullanılan eşyalardır. Gerek ebekler için gerekse kendimiz için büyük çaba ve özenle hazırladığımız örgülerin modası yıllardır ölmemiş ve her zaman çok fazla kullanılmaya devam etmiştir. Kış aylarının vazgeçilmezi olup, örgü ile yapılan eşyalar harika bir kış hediyesi olmaktadır.

En güzel örgü modellerinden biriolan ve hemen hemen bütün eşyalarda kullanılan çiçek örgü modelleri  örgünün vazgeçilmezidir. Çok özel ve yaratıcı ellerle hazırlanan örgü işi çiçek modelleri  ile  her bir çiçeğin aynı rengini ve şeklini bulabilmek mümkün.  Papatyalar, lalaler, gülleri, menekşeler, aklınıza gelebilecek her tür çiçeğin örgü ile yapımı bulunmaktadır. Örgü işi çiçek modelleri, genellikle süslemelerde kullanılırken çiçek motifleri ile çok hoş tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Genellikle tığ ile örülen örgü işi çiçek modelleri ile harika süs eşyaları ve çok şık tasarımlar yapılmaktadır.

Aşağıdaki resimlerde örgü işi çiçek örnekleri bulabilir sizler de yaratıcılığınız ve  hayal dünyanız ile yeni modeller üretebilirsiniz. Umarız beğenirisniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git