örgü patik modelleri

örgü patik modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Örgü patikler, ayağınızı sımsıcak tutan kış aylarının vazgeçilmezidir. En çok bebekler için kullanılsa da küçük büyük herkesin çok fazla tercih ettiği örgü patikler, birçok desende ve modelde karşımıza çıkmaktadır. Örgü patikler, en güzel kış hediyelerindendir ve en eğlenceli uğraşlardan biridir.

Tığ ve şiş ile olabileceği gibi çok fazla ince şişle örülen modelleri mevcuttur. Eskiden günümüze kadar hiç eskimeyen modelleri vardır ama her geçen gün yeni modeller çıkarak bayanlar yaratıcılıklarını göstermektedir. Örgü patik modelleri, boncuklu, taşlı, çiçekli, desenli, sade, iki renkli, ayakkabı tarzı, terlik tarzı modelleri olarak çok fazla kullanılmaktadır.

En dikkat çekici örgü patik modelleri, bebekler için örülen converse yada ayakkabı tarzı modellerdir. Bir bebeğe giderken fazla tercih edilen ve ilgi çeken hediyeler örgü patiklerdir. Mutlaka hediyelerin arasında patik olmalıdır. Bunun yanı sıra genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmaz parçası örgü patiklerdir. Renk renk her çeşit patikleri çeyizinizin en derinlerine koymak bir adet haline gelmiştir.

Örgü patik modelleri, öğrenmesi en çok istenilen örgü biçimidir. Kolay ve pratik yöntemlerle çok kolay bebek patikleri üretebilirsiniz. Hiç örgü bilmeden bile kısa zamanda öğrenebilir istediğiniz her renklerde patikler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git