Örgü Yelek Modelleri

Örgü Yelek Modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Yelekler, bayanların genellikle kışları kıyafetlerinin üzerinde sırtlarını sıcak tutan vazgeçilmez giysilerden biridir. Yelekler çoğunlukla evde giyilmesi tercih edilir. Fakat dışarıda gömlek üzerine veya ince bir kazak üzerine giyince oldukça şık ve modası geçmeyen en güzel kıyafetlerimizdir. Yeleklerin birçok çeşidi vardır ama en çok tercih edilen model örgü yeleklerdir. Örgü ile birçok desende ve renkte olması kullanışlılığını bir hayli arttırmaktadır. Örgü yelekler, istediğimiz her renkte olabileceği gibi ister tığ ister şiş ile istediğimiz örgü modelleri ile yelekler tercih edebiliriz.

Örgü yelek modelleri, kendi istediğimiz gibi örebileceğimiz gibi beğendiğimiz şekilde satın alabiliriz. Örgü ile kendimiz yelek öreceksek dikkat edilmesi gerek en önemli konu ipin kalınlığıdır. İnce ip ile olmalıdır çünkü kıyafetlerin üzerine giyileceğinden fazla kalın olan ip boğar ve sizi sıkabilir. Örgü yelek modelleri, örgü biliyorsanız resimlere bakarak desen çıkarabilirsiniz ya da kendiniz yeni modeller üretip istediğiniz tarzda örebilirsiniz ama örgü bilmiyorsanız bunun için kurslara giderek güzel bir hobi ve beceri edinebilirsiniz veya internette anlatımlı videolar izleyerek çok kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Örgü yelekler satın almak için internette çok güzel örgü modelleri bulabileceğiniz gibi örgü ipi satılan yada çeşitli mağazalarda da uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.El emeği göz nuru Örgü yelekler, bebekler ve bayanlar için çok güzel hediye olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git