Örme Bebek Patiği Modelleri

Örme Bebek Patiği Modelleri
11 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bebeklerin soğuklardan korunması için örgüler oldukça önemlidir. Bebeklerin bütün kıyafetleri örgü ile yapılabilir. Ama  sıcak tutulması gereken en önemli yer bebeklerimizin ayaklarıdır. Çok çabuk soğuk kapabilirler. Eskiden bebeklerini düşünen maharetli hanımlar patik örgüleri bulmuş ve denemişlerdir.  Günümüzde hala kullanılmaya devam eden ve hiç vazgeçilmeyecek olan örgülerden biri Örme Bebek Patiği Modelleridir. Şüphesiz bütün bebeklere çok yakışır ve oldukça sevimli modelleri vardır.

Örme Bebek Patiği Modelleri, eskiden birkaç şişle ve aynı desenlerde yapılırdı. Fakat şimdi bayanlar bu konuda çok fazla başarı göstererek şaşkınlıkla hayran olduğumuz modeller üretmiştir. Örme Bebek Patiği Modelleri arasında kız bebekler için en çok fiyonklu, çiçekli ve boncuklu modeller tercih edilirken erkek bebekler için ayakkabı ve converse tarzındaki modeller ile hayvan yada araba modelindeki patikler tercih edilmektedir.

Örme Bebek Patiği Modelleri çok zor olan modellerin yanı sıra oldukça kolay ve pratik modellerde de mevcuttur. Kolaylıkla öğrenebilir çeyizinizin baş köşesine koyabilirsiniz. Bebekli veya hamile bayanlar kendi el emeklerini kullanmak isteyebilir. Çok kolaylıkla öğrenerek bebeğinize güzel Örme Bebek Patiği Modelleri yapabilirsiniz.  Hediye olarak götürülebilecek en güzel şeylerden biridir. Şapka patik veya elbise patik gibi takımları da yapılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git