Oversize Kaban Modelleri

Oversize Kaban Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Bu kışın öne çıkan trend parçalarından biri, kesinlikle oversize kaban ve paltolar oluyor. Hem kışın tarzını yansıtan hem de asi tarzı ile cesur bir zarafeti yansıtan bu kabanlar, özellikle omuza atılarak kullanıldığında, havanızı bir anda değiştirebilecek bir etkiye sahip.

Beyaz, siyah, kahverengi, pembe, lacivert, bordo ve daha birçok renkte tercih edebileceğiniz bu kabanlar; kalın örgü dokular ve ton sur ton kombinlerle zarif bir stil elde etmenize yardımcı oluyor. Farklı dokuları katmanlayarak soğuğa meydan okumanızı sağlayan oversize kaban modelleri, sadece sokak modasında değil, bu kış podyumlarda da sıkça karşımıza çıkıyor. Belde kemer detayı ya da kürklü modeller gibi farklı tasarım seçenekleri ile bu kabanlar, özellikle ince bedenli hanımlara çok yakışıyor.

Altına yüksek topuklu botlar ya da stilettolar ile birlikte kullanılan oversize kabanların modelini ve bedenini doğru seçmek oldukça önemli. Ayrıca boyunuz kısa ise, bu tarz kabanlar yerine daha vücudunuza oturan modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.Zira oversize kabanlar, boyunuzu olduğundan daha da kısa gösterebilir, aman dikkat!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git