Özge Gürel’i Tanıyalım

Özge Gürel’i Tanıyalım
3 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Özge Gürel,  5 şubat 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Silivri’de liseyi tamamlayana kadar kaldıktan sonra, Beykent  Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarımda bırakıp oyunculuk dersleri almaya başladı. İlk olarak Kızım Nerede adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl ve Medcezir dizilerinde rol almıştır. Son olarakta Kiraz Mevsimi dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalamıştır. Dans, şan ve diksiyon dersleri alarak kendini geliştirmiştir.

Kiraz mevsimi dizisiyle büyük başarı elde eden Özge Gürel,  bu dizi ile birçok hayran kazanmıştır. Halen devam eden dizi ile kariyerine soluksuz tırmanışta genç oyuncu.

Özge Gürel, oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ve kişiliği ile çok fazla dikkat çekmektedir. İçindeki enerjini ne kadar yüksek olduğunu rahatlıkla dışarıya yansıtan Gürel gençlere de enerjik yapısıyla örnek oluyor.  Onun gün geçtikçe artan hayran kitlesi en çok çocuksu ve doğal olmasından dolayı daha sıcak buluyorlar kendilerine. Makyajsız ve en doğal halleriyle rahatlıkla ekrana çıkabilen Özge Gürel, güzelliği ile birçok erkeğin gönlüne taht kurmuş bile.

Küçüklük hayali Arkeolog olan Özge Gürel hayalini gerçekleştirmek için hala geç olmadığını ve sınava girip hayal ettiklerini yapacağını söylüyor.  Şüphesiz oyunculuk hayatı daha da yükselerek devam edecek ve çok daha iyi yerlere gelecek gibi görünüyor.


 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git