Ray-Ban 2015 ICE-POP Koleksiyonu

Ray-Ban 2015 ICE-POP Koleksiyonu
27 Mayıs 2015 tarihinde Editör ekledi.


Gözlük modeli denildiği zaman akla ilk gelen Ray-Ban bu sezonda çok renkli. Yeni modellerde İCE-POP tasarımları göze çarpmakta. En güzel renklerle beraber, bayanların dikkatini direkt olarak çeken, gözlük modellerinde trend olan modellerle kombin yapmak oldukça zevkli. Çerçeve ve Gözlük sap kısımları doğal renk olarak tasarlanmış. Bununla beraber, tasarımda göze çarpan rengin uzaktan parlaması ve güneşten rengin kendini koruması.

Ray-Ban 2015 Modellerinde çığır açan modeller var. bayanlar artık kendi renklerini ve hoşlarına giden kombin içerikli modelleri bulma şansına sahipler. bu sayede kıyafetlerle beraber kombin yapmanın da ayrı bir zevki oluyor. Bu sezon Plajlar da Bikinilerle beraber bu tarz gözlük modellerini kullanarak herkesin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca erkekler dönerek size tekrar tekrar bakarlar.

Ray-Ban markasının en yeni modellerini sizler için seçtik. bu sayede tasarımlar ve bir birinden hoş modern gözlüklerle beraber sizde kendinize trend anlamında tamamen yenilik kazandırmış olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git