Resort 2015 Abiye Modelleri

Resort 2015 Abiye Modelleri
16 Mayıs 2015 tarihinde Editör ekledi.


Abiye Modelleri yaz aylarının bilindiği gibi vazgeçilmesi. Ancak özel günlerde seçimler yaparken çok ama çok dikkatli olmak ve bayanların kendilerine yakışan renklerle beraber kombin yapmalarınu önemle rica ediyoruz. Son zamanlarda modern olarak markalar kendilerini gösteriyor. Resort Abiye Modelleri vitrinlere çıktı. Ancak modeller bu kez düz renk ve tamamen dekolteye hitap ediyor.

Resort 2015 Abiye Modelleri düz renkten oluşmakta. Ancak kalıp olarak desenlerin yoğun hatlarla beraber bayanların vücutlarını tam sardığı ve fiziklerini daha düzgün gösterdiği ortada. Bayanlar dediğimiz gibi seçimleri yaparken boyutları ve Abiyelerin ölçülerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. eğer dikkat etmeden seçimler yapılırsa, bayanlar bu alanda sönük kalır.

Modelleri sizler için seçtik. Dekolte olarak Kalça kısımlarının daha ön plana çıktığı, daha iyi ve güzel bir şekilde vücudunuz sararak, en modern desenlerin üzerinizde olacağını sizlere müjdeliyoruz. artık Abiye denildiği zaman tasarımda Resort marka sizlere eşlik edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git