Sarah Jessica Parker Ayakkabı Koleksiyonu

Sarah Jessica Parker Ayakkabı Koleksiyonu
8 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Bir dönemi kasıp kavuran dünyaca ünlü Amerikan dizisi Sex And The City ile tüm dünyada tanınmayı başaran bir oyuncu olarak Sarah Jessica Parker, ismini duyduğumuz anda aklımıza giyim ve ayakkabı tutkusu geliyor. Özellikle marka ayakkabılara olan tutkusu ile tanıdığımız Carrie karakterinden sonra, özel yaşamında da ayakkabı sektörüne atılan ve tasarladığı birbirinden güzel ayakkabıları Sarah Jessica Parker ayakkabı koleksiyonu adı altında sevenleri ile buluşturan güzel oyuncu, harika tasarımlara imza atıyor.

Her zaman şık ve tarz sahibi görünmek istiyorsanız, siz de ayakkabı tutkunuysanız ve ayakkabılara özel bir ilginiz varsa, bu koleksiyona göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sarah Jessica Parker ayakkabıları, özellikle farklı stiletto tasarımları ile öne çıkıyor.

Hayranı olduğu Manolo Blahnik ile birlikte çalışan güzel oyuncu, geçtiğimiz sezon satışa çıkardığı ilk koleksiyonundan sonra, 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu ile de yine dikkatleri üzerine çekti. Sarah Jessica Parker ayakkabı koleksiyonu, yepyeni modelleri ile ayakkabı tutkunları ile buluşuyor. Birçok farklı renk, model ve tasarım seçeneği ile bu koleksiyona bayılacağınızdan eminiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git