Şeref Meselesi Yiğit

Şeref Meselesi Yiğit
6 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Şeref Meselesi Yiğit rolünü oynayan genç kızların sevgilisi Kerem Bürsin  4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Yurt dışında büyümüştür ve orada birçok filmlerde oynamıştır. Usta isimlerden oyunculuk eğitimi alan Kerem Bürsin Türkiye’ye gelmiş ve oyunculuk hayatına burada devem ettirmeyi tercih etmiştir.

İlk olarak güneşi beklerken dizisinde başarısıyla bütün gönülleri feth etmiştir. Unutursam Fısılda adlı sinema filminde müzisyen rolünde karşımıza çıkmıştır. Daha sonra Şeref Meselesi Yiğit rolüyle ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu göstermiştir.

Şeref Meselesi Yiğit 25 yaşında kendine güvenen oldukça yakışıklı ve havalı bir delikanlı rolündedir. Aklı havada eğlenceye içikiye ve kadınlara düşkün olan yiğit suç işlemeye, şiddete meyilli karanlık bir hayat yaşamaktadır. Babasının intihar etmesi sonucu büyüyen ve hayatın eğlenceden farklı yüzünü gören biri haline gelmiştir. Babasının intikamını almak için gittikçe kötüleşen Yiğit zaman zaman sevdiklerini de yok saymaya başlayacaktır. Ta ki kızı doğana kadar onunla yumuşayan yiğit kızına da diğer sevdiklerine yaptığı  gibi zarar mı verecek . Şeref Meselesi  dizisinin bitmesine 3 bölüm kaldı ve Yiğit günden güne daha da kötüleşiyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git