Serkan Çayoğlu Kimdir

Serkan Çayoğlu Kimdir
3 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Serkan Çayoğlu,  31 mayıs 1987 Almanya doğumludur. Almanya’da büyümüş üniversite eğitimini ekonomi üzerine Almanya’da tamamlamıştır. Daha üniversite yıllarında mankenlik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Türkiye’ye dönmesiyle oyunculuk yönü daha ağır basmıştır ve Ümit Çırak, Dolunay Soysert  gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almaya başlayan Serkan Çayoğlu ilk olarak Kuzey Güney dizisiyle ekranlara çıkmıştır. Daha sonra kliplerde boy göstermeye başlamıştır. En son olarak adının en çok duyulduğu ve genç kızların hayranı olduğu dizi Kiraz Mevsiminde Ayaz rolünü oynamaya başlamıştır.

Serkan Çayoğlu’nun kariyerinin en güzel noktası Kiraz Mevsimi dizisi ile gerçekleşmektedir. Birçok hayran kazanan ve adeta fiziği ve yakışıklılığıyla tüm kızların gönlünü fethetmeyi başarmıştır.  Serkan Çayoğlu halen devam eden dizide belli ki daha güzel yerlere gelecek ve adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Serkan Çayoğlu’nun birde ikiz kardeşi bulunmaktadır. Fakat görünüş olarakta kişilik olarakta hiç benzemediklerini dile getirmiştir. Yakışıklılığıyla dillerden düşmeyen Serkan Çayoğlu,  oyunculuğu ile ne kadar başarılı ve etkileyici olduğunu göstermiştir ve en iyi genç oyunlar arasında yerini almıştır. Biliyoruz ki Serkan Çayoğlu  daha birçok başarılara imza atacak ve en iyi oyunculardan birisi haline gelecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git