Şifalı ekinezya çayı

Şifalı ekinezya çayı
16 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Ortaya çıkan birçok hastalığın bilimsel yöntemler ile bilinmemesi yâda iyileştirilmemesi sonucunda şifalı bitkiler ile iyileştirilmeye çalışılmaktadır. Bu yöntemler çok fazla kullanılmasa da çoğu kişiler hastalıkların çaresini şifalı bitkiler yâda şifalı çaylarda aramaya devam etmektedir. Ve çoğu hastalığa da iyi geldiği bilinmektedir. Son yıllarda ülkemizde kullanılmaya başlanan şifalı ekinezya çayı da yeni tanınmaya başlanan şifalı bitkilerden olmaktadır. ekinezya çayı ilk olarak Kuzey Amerika yerlileri tarafından keşfedilmiş birçok hastalığa çözüm bulmuş muhteşem bir bitki olmaktadır. Yılan sokması, soğuk algınlığı ve ağrılı hastalıklarda birebir çözüm bulmaktadır.

Şifalı ekinezya çayını, soğuk algınlığından sonra, şarbon ve ağrı kesici rahatsızlıklarında kullanılmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Şifalı ekinezya çayı başka hastalıklara da şifa dağıtmaya devam etmektedir. Şifalı ekinezya çayının farklı hastalıklara faydaları, grip, nezle, viral hastalıklarda, üst solunum yollarındaki rahatsızlıklarda, vücudun savunma sistemindeki rahatsızlıklarda, ağrılarda ve iltihaplı hastalıklarda, böcek sokmalarında, deri hastalıklarında, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde büyük fayda sağlamaktadır.

Ekinezya çayı faydalı olduğu gibi fayda tüketilmemesi de gerekmektedir. otoimmün hastalıklarında, 1 yaşındaki çocuklarda, sürekli ilaç kullanan kişilerde ve hamile bayanların ekinezya çayı kullanmadan doktora başvurmaları gerekmektedir. Şifalı ekinezya çayı, deri üzerinde ortaya çıkan, sivilce, derma, deri alerjilerinde ve böcek sokmalarında üzerine sürülmesi gerekmektedir. Sayılan rahatsızlıkları olan kişilerin şifalı ekinezya çayını günde 3 kere tüketerek eski sağlıklarına kısa bir sürede kavuşabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git